Cennik

Tobiasz Mańkowski

Jestem studentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończyłem II Liceum Ogólnokształcące w Gdyni na profilu dwujęzycznym z rozszerzoną matematyką. Najbliższy semestr przebywam w Trójmieście z racji nauczania zdalnego. W wolnych chwilach jestem instruktorem i prowadzę drużynę harcerską. Dzięki tam zdobytemu doświadczeniu łatwo łapie kontakt z młodzieżą.

60 zł / h

#stacjonarnie #Online

Maciej suliński

Obecnie jestem studentem Politechniki Gdańskiej na kierunku Automatyka i Robotyka. Z zamiłowania jestem pasjonatem matematyki oraz nowych technologii. W liceum byłem olimpijczykiem z Olimpiady Fizycznej oraz Olimpiady Astronomicznej. W wolne weekendy lubię wyjechać w polskie góry aby naładować pozytywną energię do codziennego działania.
Oferuję korepetycje z matematyki na poziomie matury rozszerzonej i podstawowej. Pomogę również w przygotowaniu do matury rozszerzonej z fizyki. Podejmę się również chętnie pomocy w zakresie nauki programowania i analizy algorytmów. Przygotowuje również do egzaminów z algebry liniowej i analizy matematycznej na 1 roku studiów.

#stacjonarnie #online

60 minut

Najkrótsza możliwa długość trwania zajęć.

90 zł

90 minut

Najbardziej optymalna długość trwania zajęć.

130 zł

Kurs maruralny

Pracuj regularnie w niedużej grupie. Bez pracy nie ma kołaczy. Gwarancją Twojego sukcesu będzie jedynie ciągła regularna praca w domu.

KONTAKT

Maciej Suliński

tel. 886 381 427

ul. Morska 171a

81-222 Gdynia

Szkoła matematyki "WYNIK" - 2020